Kapro on 30 aastat valmistanud parima kvaliteediga loode, lasereid ning paigalduse märkimise ja mõõtmise tööriistu. Me oleme ehitanud tööstusharu eesrindliku arendaja mainet ja meid tuntakse kvaliteetsete toodete, suurepärase teeninduse, lisandväärtuse ja moodsaima kujunduse poolest.

Kapro rahvusvaheline müügivõrk ulatub üle kogu maailma. Iisraelis, Ameerika Ühendriikides ja Hiinas paiknevate tootmis- ja jaotuskeskuste ainuomanik on Kapro Industries Ltd.

Kapro uuenduslikud kujundused on muutnud tänapäeva paigaldus- ja mõõteriistade tööstuse palet

Meie üha rikastuva intellektuaalse omandi hulka kuuluvad sellised tooted nagu Plumb Site® Dual- ViewTM vaatesilm, Postrite® ja Set & Match®.

Meie arendusmeeskonna süstemaatiline leiutustegevus (ingl Systematic Inventive Thinking) toodab järjekindlalt uusi kujundusi, mis samastuvad Kapro kaubamärgiga.

Kaprole ainuomased patenteeritud kujundused eristuvad oma glamuuri, silmapaistva punase välimuse, pilkupüüdva graafika ja kujunduse lihtsusega. Kui see on kapro toode siis võite olla kindel, et seda on hea kasutada ja see on piisavalt tugev, et rasketes töötingimustes vastu pidada.

Kapro kaubamärk tagab väljapaistva kvaliteedi ja teeninduse

Kapro eesmärk on kvaliteet. Enne tehasest väljastamist hinnatakse igakülgselt meie toodete kvaliteeti. Meie hindamismeetoditel on sõltumatute osaliste tunnustus. Kapro on ainus tootja, mille loodid võivad kanda auväärset VPA märgist.

Kvaliteedile pühendumine tähendab ka vastutust oma töötajate, ühiskonna ja keskkonna heaolu eest. Kõik Kapro allüksused vastavad ISO standardite 9001, 14001 ja SA8000 nõuetele. Kõigil Kapro lasertoodetel on FDA ja EÜ tunnustus ja need vastavad RoHS-i ja WEEE nõuetele.

Kvaliteet ei tähenda mitte ainult kõrgtäpseid löögikindlaid vaatesilmi või tugevaid alumiiniumprofiile. See on ka teeninduse kvaliteet ning meie pikaajaline pühendunud koostöö edasimüüjate ja meie tööriistu kasutavate inimestega.

Kapro tooted

Siit on sul võimalik tutvuda kogu Kapro toodete sortimendiga, kasutades selleks www.kapro.com lehel leiduvat kataloogi.

www.Kapro.com

Kapro brändijuht – Aivars Leitans

Kui huvi on suurem antud brandi vastu, siis võta ühendust meie Kapro brändijuhiga
aivars@toolmarketing.eu

Võta ühendust